Jestem pod OGROMNYM wrażeniem wiedzy Janusza oraz umiejętności spojrzenia na organizm ludzki jako spójną, nieprzypadkową całość. To co potrafi zrobić, to w moich oczach cuda! Pomagając, rozpatruje cały szereg różnych czynników, które choć pozornie bez związku z problemem - powodują go. Wychodząc z jego gabinetu, czujesz się zaopiekowany nie tylko fizycznie ale również emocjonalnie. Jest bardzo zaangażowany w pacjenta. Jako człowiek, jest niesamowicie ciepły, bezinteresowny, pełen zrozumienia i zwykłej ludzkiej dobroci. Janusz pomógł mi i mojej córce. Będę polecała go z czystym sumieniem i niekłamanym zapałem Janusz, jeszcze raz bardzo, bardzo Ci dziękuję!

Viola Lenarczyk

Image

Janusza miałam okazję poznać pierwszy raz około 5 lat temu. Pamiętam, że zrobił na mnie ogromne wrażenie swoim ciepłym brązowym spojrzeniem i ogólnym ciepłem, które od niego biło. Czułam się zupełnie bezpieczna i zaopiekowana. Wtedy byłam na tak zwanym Manulomi, czyli masażu Lomi Lomi w wersji Janusza. Mam wrażenie, że kiedy masował mi plecy i mięśnie szyi jakby ubyło mi 10 lat. Nie miałam pojęcia, że mięśnie na plecach mogą mieć mianownik wspólny z tzw. zmarszczkami palacza:) Ostatnio miałam okazję znowu spotkać Janusza na swojej drodze do zdrowia i znowu mnie zaskoczył. Uwielbiam z nim rozmawiać. Zawsze zaskoczy mnie jakąś swoją myślą. Janusz zawsze coś takiego zobaczy, o czym nawet ja nie wiem. Dziękuję za jego profesjonalizm i bystre oko.

Magdalena Angelika

Image

As a mature professional dancer my body is in constant need of maintenance and repair. Janusz is a truly amazing therapist who is, as he says, very holistic in his approach to healing. He is also a very intuitive and compassionate soul which makes his services so incredibly unique and powerful. I totally recommend Janusz to anyone.

Andrew Cuerden

Image

Had a ongoing problem with my hip. Couldn't sleep on the side of my body, had a problem walking. But with Janusz great, professional help right on the first session made it much better. Highly recommended! Thank you

Efko Kliestikova

Image

Janusz w swojej pracy wspaniale łączy zdecydowanie z delikatnością. Analizuje dokładnie problem i działa ściśle na przyczynę dolegliwości. Zachwycona jestem tym, że patrzy na pacjenta całościowo i nie trzyma się schematów - w końcu każdy z Nas jest inny. Ciepło i profesjonalizm zaklęte w rękach.

Karolina Koper

Image

Mam ogromne zaufanie do Janusza - jego kompetencji i umiejętności. W tym co robi jest ogromna pasja, zaangażowanie, lata doświadczeń i wiedza, która wciąż pogłębia, by lepiej pomagać. Świetny „Spec od naprawiania ludzi” 😀 serdecznie polecam!

Marta Szydłowska

Image

Excellent bespoke approach to ailments and good explanation of reason as to why it happens and how to treat situation. Home work given and improvement achieved in time.

Kathleen Corcoran Aubeelack

Image

tel. +48 606 341 109 / e-mail: janusztympalski@interia.pl / Warszawa - Ursynów